• Slider 19
 • Slider 21
 • Slider 22
 • Slider 23

Skład

 • Błażej "ANDRZEJ" Mroczek

  Jego droga do mikrofonu była długa i kręta. Andrzej zanim został naszym wokalistą pracował jako: organista, kierowca karetki, dostawca i monter wysokiej jakości mebli... (miejsce na twoją reklamę), operator kreta, opiekun do dzieci, dostawca pizzy, pracownik sklepu internetowego, pomoc kuchenna (itd.). Na szczęście odnalazł swoje powołanie, dziś śpiewa i komponuje (nasza definicja etosu American dream).

 • Kuba ,,TRĄBKA'' Wojsyk

  Kuba to nie tylko piękne oczy i perfekcyjna fryzura.

  To człowiek od zadań specjalnych, nasz mózg oraz szef. To z nim załatwisz wszystkie sprawy dotyczące koncertów. Jest jednocześnie pierwszym trębaczem, a jeżeli coś źle zagra, to boimy się zwrócić mu uwagę... całe szczęście nie daje do tego wielu okazji.

  Kuba koncertował między innymi z Łydką Grubasa, Big Cycem czy Sławomirem.

 • Dominik Matusek

  Jeden z wielu Dominików w naszym zespole.

  Pedagog, nauczyciel muzyki, który szlifuje młode muzyczne talenty. Sam podąża za marzeniami o wielkich scenach, koncertując właśnie z nami (dobry wybór)! Do oficjalnego tytułu następcy Zbyszka Wodeckiego brakuje mu tylko bujnej fryzury i skrzypiec - trąbkę już ma i musicie uwierzyć, że wie jak na niej zagrać!

 • Dominik Troczka

  Dominik to absolwent saksofonu na Akademii Muzycznej w Katowicach.

  Ten jakże sympatyczny i przystojny młody człowiek swoją karierę zaczynał na trąbce, którą zamienił na euphonium, a ostatecznie wylądował właśnie na saksofonie. Strach pomyśleć dokąd jeszcze doprowadzi go ta ewolucja. Dominik akompaniował takim sławom jak Kayah, Maryla Rodowicz czy Marcin Wyrostek, ale nie lubi się tym przesadnie chwalić, dlatego wspomina o tym tylko w nieparzyste dni tygodnia i okazjonalnie co wtorek, czwartek i sobotę. Hobbystycznie dźwiga na swych plecach saksofon barytonowy.

 • Leszek "PROFESOR" Gliński

  Powiedzieć o nim legenda, to tak jak nic nie powiedzieć. 

  Leszek to bardzo doświadczony muzyk oraz biznesmen, ale przede wszystkim człowiek o niezwykłym poczuciu humoru. Niegdyś pierwszy waltornista Filharmonii Częstochowskiej, a dziś członek zespołu AllDęte. Oto przykład wzorowo prowadzonej kariery artystycznej. Jako najstarszy stażem muzycznym nie raz potrafi wprawić nas w osłupienie i zaskoczyć wszystkich swoimi dowcipami.

 • Wiktor "MŁODY" Wojsyk

  Wiktor to nasz puzonista, aranżer, kompozytor oraz brat lidera zespołu - NEPOTYZM w czystej formie.

  Młody uważa, że jeżeli ktoś nie trafi w dźwięki przez niego napisane, to robi krzywdę jemu oraz jego nienarodzonym dzieciom. Wiktor jest  dla naszego zespołu postacią niezwykle cenną, bez której wiele rzeczy nie byłoby możliwych. Tyle funkcji i zadań, a tylko jedna buźka do wykarmienia.

 • Michał Włodarczyk

  Michał jest posiadaczem największego instrumentu w zespole. 

  Jako informatyk opracował niezwykle skomplikowany algorytm, dzięki któremu znalazł się w naszym zespole. Ale niestety jako informatyk nie odpowiada za naszą stronę, ponieważ w wolnych chwilach ćwiczy na tubie. Więcej o jego historii z tubą usłyszycie pod tym linkiem - https://youtu.be/5Q1mRpFg5fs

 • Miłosz Caban

  akorDEMON zespołu AllDęte

  Wybierając akordeon podjął najlepszą decyzję w swoim życiu, co udowodniło mnóstwo wygranych konkursów, na które musielibyśmy stworzyć osobną zakładkę. Koncertował na Stadionie Śląskim u boku Marcina Wyrostka, oraz na Święcie Jabłka we Mstowie supportując KGW Mstowianki. Odpowiadając na wątpliwości - AKORDEON TO TAKŻE INSTRUMENT DĘTY!

 • Aleksander Van vel. Alex Basza

  Nadworny fotograf i mistrz obiektywu.

  Wierny fan zespołu, na każdy koncert patrzy okiem obiektywu! Spotkał nas na ulicy i jest dowodem, że to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie.

  WAŻNE! Jeśli podobają Ci się zdjęcia Alexa - zaobserwuj go na instagramie: @rysujeswiatlem